Poznaj sposób na skuteczny domowy antybiotyk. Sprawdzony przepis.

Domowy antybiotyk, który zwalcza 99% infekcji, brzmi bardzo ciekawie.

 

Jak widać, istnieje taka substancja i jest ona również polecana przez lekarzy. Odpowiednie połączenie octu jabłkowego, miodu oraz czosnku może dawać bardzo ciekawe efekty, ponieważ każdy z tych składników oddzielnie ma cudowne działanie, a gdy się je połączy razem, to efekty są wprost zdumiewające.

 

Połączenie to jest wydajniejsze nawet od penicyliny

Każdy powinien chociaż raz spróbować takiego połączenia, ponieważ jest to naturalne rozwiązanie, które zwalcza wiele problemów zdrowotnych. Jakoż iż jest to zdrowy lek, to można spróbować jego działania bez narażania się na nieprzyjemnie w skutkach konsekwencje.

 

Przygotowanie takiego naturalnego antybiotyku jest również bardzo proste. Specjaliści twierdzą nawet, że ten specyfik wpływa pozytywnie na układ odpornościowy, obniża ciśnienie oraz poziom złego cholesterolu. Dla wielu jest to najlepsze rozwiązanie, pozwalające walczyć z przeziębianiami, zapaleniem stawów, infekcjami, bólami stawów oraz dną moczanową.

 

Czego potrzebujesz:

  • 1 szklanka miodu
  • 10 ząbków czosnku
  • 1 szklanka octu jabłkowego

 

Sposób przygotowania:

Obierz czosnek i drobno go posiekaj, a na sam koniec całość zmiażdż. Następnie cały czosnek umieść w misce i dodaj do niego miód wraz z octem jabłkowym. Teraz energicznie mieszaj całość przez minutę i przelej do słoika. Tak przygotowaną mieszankę przechowujemy przez okres 5 dni w lodówce.

 

Bardzo ważne jest, aby każdego dnia przemieszać raz miksturę. Samo stosowanie tej mieszanki również jest bardzo proste. Wystarczy zażywać 2 łyżeczki rano na pusty żołądek.

 

Jakoż iż przygotowane lekarstwo jest bardzo mocne, zaleca się rozcieńczać je w szklance wody przed spożyciem.

error: Content is protected !!