Bazując na leczniczej mocy bzu, koniecznie wypróbuj przepis mojej mamy, który działa. Gwarantuję, że tak jak ja, zapamiętasz go na całe życie.

POZNAJ LECZNICZĄ POTĘGĘ BZU. KONIECZNIE WYPRÓBUJ PRZEPIS MOJEJ MAMY, KTÓRY DZIAŁA. TAK JAK JA, ZAPAMIĘTASZ GO NA CAŁE ŻYCIE.

 

 

Bez jest ozdobą ogrodów, ale jednocześnie ma właściwości lecznicze. Należy je tylko odpowiednio wykorzystać.

Nalewka z bzu według tego przepisu jest prosta do przygotowania i możesz zastosować ją na wiele chorób. Dokuczają ci bóle migreny? Wystarczy, że ją delikatnie wetrzesz w skronie. Bolą cię stawy lub mięśnie? Nałóż ją i zostaw na bolącym miejscu. Stosowałam ją na kolano, a mój mąż na zespół cieśni nadgarstka. Przygotowuję ją każdej wiosny i nie może jej zabraknąć w moich zapasach.

 

Jak przygotujesz tę leczniczą mieszankę?

W skład nalewki wchodzą dwa składniki: kwitnące kwiaty bzu, biały spirytus lub wódka. Zalej kwiaty niewielką ilością alkoholu i odłóż w ciemnie, chłodne miejsce na 7-10 dni. Po tym czasie przesącz nalewkę przez gazę. Pachnąca nalewka jest gotowa. Teraz możesz zacząć stosować ten leczniczy trunek i cieszyć się z efektów.

 

Nalewka stosowna zewnętrznie na Twoją skórę uwolni swoje właściwości przeciwzapalne, przeciwdrobnoustrojowe i przeciwbakteryjne. Złagodzi bóle stawów, mięśni, artretyzmu oraz problemy skórne. Pomoże przy bólach głowy, migrenach, rozładuje napięcie, pomoże przy bezsenności i spowolni starzenie się skóry. Ochroni, także skórę przed promieniowaniem UVA i UVB.

 

Nalewkę należy stosować poprzez nacieranie przy bólu lub w postaci okładu na bolące miejsca. Warto dodać kilka kropli do kąpieli, które zadziałają kojąco i poprawią Twój sen. Moja cała rodzina używa tej nalewki. Wypróbuj ten przepis i poznaj jej lecznicze właściwości.

error: Content is protected !!