Maseczka na twarz- możesz ją stosować na każdy typ skóry, koniecznie jej wypróbuj, a zobaczysz jaka będziesz zadowolona

Na rynku kosmetycznym pojawia się coraz więcej nowości.

Każdy z nas stosuje na swoją skórę różnego rodzaju kremy, maseczki, balsamy lub serum, aby w pewnym stopni zatrzymać czas. Jednak nie wszystkie skutecznie działają.

Wiele kobiet woli stosować naturalne produkty, które stosowały także babcie oraz prababcie. Poniżej znajdziesz przepis na skuteczną maseczkę , dzięki której Twoja twarz zostanie odmłodzona. Po jej zastosowaniu skóra będzie elastyczna oraz bardzo świeża. Koniecznie musisz jej spróbować, na pewno nie pożałujesz!

 

Domowa skuteczna pielęgnacja skóry

Przygotowana mikstura nie jest tylko maseczka na twarz. Jest to na pewno pielęgnacja w czterech krokach. Najlepsza pora na stosowanie tej maseczki to wieczór, gdyż podczas snu znacznie regeneruje się skóra.

Koniecznie przygotuj 4 miseczki:
  • W pierwszej miseczce połącz ze sobą 2 łyżki oleju roślinnego oraz 2 łyżki płatków owsianych , które mocno pokrusz.
  • W kolejnej miseczce umieść starte całe nieobrane jabłko. Następnie wymieszaj go z płynnym miodem oraz z łyżeczką soku z cytryny.
  • W trzeciej miseczce połącz ze sobą jogurt naturalny z łyżeczka soli morskiej.
  • W ostatniej powinna znajdować się zaparzona rumiankowa herbata.

Postępuj zgodnie z instrukcją:

1.Na twarz, szyję oraz dekolt połóż mieszankę z pierwszej miseczki. Starannie wcieraj ją w skórę. Odczekaj co najmniej 5 minut. Po tym czasie połóż zawartość z drugiej miseczki.

 

2.Całość pozostaw na 5-7 minut. Po tym czasie namocz wacik w trzeciej miseczce, po czym oczyszczaj nim twarz, szyję oraz dekolt. Po oczyszczeniu twarzy , przetrzyj ponownie nowym wacikiem z przygotowaną mieszanką. Na sam koniec użyj także wacika, ale namocz go w herbacie rumiankowej, i bardzo dokładnie potrzyj wyznaczoną skórę. Używając ręcznika wytrzyj dokładnie twarz, szyję oraz dekolt.

Dzięki tej metodzie Twoja skóra będzie odpowiednio nawilżona, oraz aksamitna. Wszystkie zmarszczki na pewno znikną. Taką metodę możesz stosować przez 2 miesiące, 2 razy w tygodniu. Po tym czasie na pewno odczujesz jak zmieniła się Twoja skóra.

error: Content is protected !!