Skuteczny sposób na piękne pięty- koniecznie musisz go wypróbować

Poniżej znajdziesz wspaniały sposób na to, aby Twoje pięty były zawsze piękne. Koniecznie zacznij o nie dbać , gdyż to właśnie one niosą nas przez wszystkie dni. Najczęściej nasze stopy narażone są na pękanie, zrogowacenie lub mocne przesuszenie.

 

Bardzo często odczuwamy ciężar stóp, który spowodowany jest zbyt długą pracą stóp. Koniecznie zacznij dbać o nie regularnie, gdyż w przeciwnym wypadku spowodować to może zrogowacenie, popękanie pięt, oraz pojawić mogą się odciski.

Poniższy sposób jest banalnie prosty, wiec koniecznie musisz go spróbować. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji Twoje stopy będą piękne oraz zdrowe.

 

Lista potrzebnych składników do przeprowadzenia pielęgnacji stóp:
  • Ciepła woda
  • 2-4 szklanki mleka
  • Soda oczyszczona
  • Odrobina wolnego czasu

 

Potrzebne składniki posiadasz na pewno w swoim domu, więc ta skuteczna metoda nie jest taka droga. Dzięki temu zabiegowi , Twoje stopy będą oczyszczone, piękne oraz odpowiednio wygładzone. Jestem pewna, że pozbędziesz się nieprzyjemnego zapachu, a same stopy będą miękkie oraz piękne.

 

Mleko posiada działanie złuszczające, dzięki któremu stopy pozbywają się chorego naskórka. W ciepłym mleku mocz stopy przez 10 minut, następnie wsyp do niego sodę oczyszczoną.

 

Używając szczotki usuwaj dokładnie naskórek, po czym dokładnie umyj stopy ciepłą wodą. Na sam koniec wetrzyj w stopy ulubiony krem.

error: Content is protected !!