Domowy sposób na skuteczne czyszczenie soczewek w okularach

Gdy często nosisz okulary , niestety mogą one się porysować lub pobrudzić , a wiadomo , że wtedy ciężko się przez nie patrzy. Poniżej dowiesz się jak są skutecznie domowym sposoby na ich wyczyszczenie. Spróbuj , a zobaczysz , że efekt końcowy Cię zaskoczy.

Dzięki stosowania tej metody, jeszcze przez długi czas będziesz się cieszyła swoimi okularami. Koniecznie stosuj ją w przypadku zadrapań lub gdy się zabrudzą.

 

Przeczytaj ten artykuł dalej, a zobaczysz że dzięki tym metodą o wiele lepiej będzie Ci się patrzyło przez okulary. Metody te są banalne proste , a rezultat jest niesamowity. Wymianę okularów możesz sobie jeszcze darować przez jakiś czas.

Potrzebne produkty są bardzo łatwo dostępne, ale jestem pewna , że masz je u siebie w domu.

 

Odpowiednie postepowanie:

Na samym początku wyczyść okulary tak jak zawsze. Świetnie nadają się do czyszczenia okularów ściereczki z mikrofibry oraz produkt do czyszczenie okularów.

Kolejnym sposobem jest połącznie wody z octem i wyczyszczenie tym okularów. Dzięki temu na pewno zauważysz wszystkie rysy na swoich soczewkach. Poniżej opisane są dwie metody a usunięcie rys z soczewek.

 

Metoda pierwsza:

Skutecznym produktem do usuwania rys jest pasta do zębów.

Niewielką ilość pasty nałóż na wacik i delikatnie pocieraj nim swoje soczewki okularów. Na chwilę odstaw okulary z nałożoną pastą , po czym dokładnie spłucz je zimną wodą. Następnie za pomocą ściereczki dokładnie wypoleruj soczewki i na pewno od razu zauważysz różnicę.

Metoda druga:

Aby przygotować drugą metodę koniecznie wymieszaj w miseczce wodę oraz sodę oczyszczoną.

Całość mieszaj do momentu, aż powstanie z nich pasta. Nałóż otrzymaną pastę tak samo jak poprzednio, czyli umieść ją na waciku. Jeżeli masz duże zadrapania, koniecznie stosuj te metody kilkukrotnie.

Ostatni skuteczny krok w usuwaniu zarysowań.

Ta metoda świetnie się nadaje w przypadku uzupełnienia rys. Koniecznie przygotuj krem , który jest na bazie miodu pszczelego.

Umieść krem na ściereczce z mikrofibry, po czym dokładnie nałóż to na okulary. Dzięki temu rysy powinny zniknąć.

SKUTECZNE SPSOSÓBY NA PIELĘGNACJĘ OKULARÓW:

Aby cieszyć się dłużej swoimi okularami, koniecznie zacznij o nie bardziej dbać. Zapomnij o czyszczeniu soczewek papierowymi ściereczkami lub ubraniami, koniecznie stosuj ściereczki z mikrofibry. Jeśli ich w danej chwili nie nosisz, koniecznie wkładaj ej w etui. Życzę powodzenia!

error: Content is protected !!