Skuteczne usuwanie żylaków. Sposób mojej babci. Moje nogi są po prostu piękne.

Niestety coraz częściej na żylaki chorują kobiety oraz mężczyźni.

Statystki pokazują ze z problemem boryka się 55 % kobiet oraz 45 % mężczyzn. Pojawiły się u Ciebie żylaki? Poniżej znajdziesz skuteczne metody na pozbycie się żylaków.

W poprzednich latach najczęściej żylaki miały osoby po 50 roku życia lub kobiety w ciąży. Niestety w obecnych czasach znacznie się to zmieniło i coraz więcej osób ma problem z żylakami. Koniecznie spróbuj naturalnych sposobów. Ich działanie świetnie wpływa na poprawę stanu Twoich nóg.

 

1.Ocet jabłkowy

Poprzez stosowanie octu jabłkowego skutecznie pozbędziesz się toksyn oraz wpłynie na polepszenie przepływu krwi. Są dwie metody stosowania octu jabłkowego, wewnętrzna oraz zewnętrzna.

Przez około 2 miesięcy wcieraj starannie w skórę gdzie występują żylaki, rano oraz wieczorem. Następny sposób jest wewnętrzny czyli picie octu jabłkowego z wodą w stosunku 2:1, także dwa razy dziennie tylko tym razem przez miesiąc.

 

2.Czosnek

Idealnie wpływa on na pozbycie się wszystkich toksyn i również poprawia krążenie krwi. Przygotowaną miksturę trzeba wcierać a nogi. Potrzebne będzie 6 ząbków czosnku, 2 łyżki oliwy z oliwek oraz sok z trzech pomarańczy.

Wszystkie składniki dokładnie zmiksuj ze sobą , następnie przechowuj przez 12 godzin. Po upływie tego czasu dokładnie wymieszaj uzyskaną miksturę. Gotowy produkt stosuj każdego wieczoru. Następnie owiń bawełnianą szmatką na całą noc. To metodę stosuj przez kilka miesięcy każdego wieczoru .

 

3.Natka pietruszki

Wpływa ona również na usuwanie toksyn, co ma wpływa na pozbycie się niechcianych żylaków. Mocno posiekaną pietruszkę dokładnie połącz z ulubionym olejkiem eterycznym. Przygotowaną miksturą smaruj miejsca gdzie występują żylaki. Po użyci zawsze odstawiaj do lodówki.

 

4.Nagietek

Już od bardzo dawna jest stosowany ten popularny kwiat. Na pojawiające się żylaki nałóż kompres z wywaru z nagietka. W garnku zagotuj 4 szklanki wody oraz 1 szklankę nagietka. Odstaw aby całkowicie ostygło , następnie zrób kompres i nakładaj na skórę.

 

Dzięki stosowaniu naturalnych metod Twoje żylaki znacznie się zmniejszą i polepsza kondycję Twoich nóg.

error: Content is protected !!