Złota mieszanka, czyli zdrowie pod kontrolą. Instrukcje krok po kroku.

Chcesz cieszyć się nienagannym zdrowiem? Zaufaj naturze! Wystarczy codziennie zjeść łyżkę złotej mieszanki, by zachować zdrowie i doskonałe samopoczucie.

 

Mówią, że jest naturalnym antybiotykiem. Bezpiecznym i skutecznym. Co to takiego? Miód i kurkuma. Znane i cenione od wieków – także ze względu na właściwości lecznicze. Wspólne potrafią zdziałać cuda. Istnieje wiele dowodów na to, że łączenie tych dwóch składników przynosi wiele korzyści.

 

Dziś chcemy zaprezentować jeden z nich. „Złota mieszanka” to naturalny sposób na zdrowie, witalność i dobre samopoczucie. Co więcej, preparat jest nieporównywalnie tańszy niż dostępne na ryku wyroby medyczne, stworzone z myślą o suplementacji.

 

Główne składniki „złotej mieszanki” to wspomniana już kurkuma i miód. Ich skuteczność z całą pewnością doceni każdy, kto zmaga się z dolegliwościami o charakterze zakaźnym i zapalnym. Preparat zwiększa też odporność, zapewniając skuteczną ochronę przed niepożądanymi infekcjami.

Chroni przed chorobami o podłożu zapalnym, a nawet przed zmianami nowotworowymi. Przygotowanie „złotej mieszanki” jest bardzo proste i nie wymaga szczególnych umiejętności ani dużych nakładów czasowych!

 

Składniki:

  • miód naturalny – 100 g;
  • mielona kurkuma – 1 łyżeczka;
  • mielony pieprz czarny – szczypta;
  • ocet jabłkowy – 2 łyżki stołowe;
  • starta skórka z cytryny – 1 łyżeczka.

 

Przygotowanie:

Kurkumę dokładnie zmieszaj z pieprzem i octem. Dodaj miód i startą skórkę z cytryny. Ponownie wymieszaj wszystkie składniki. Mieszaj do czasu, aż uzyskasz gładką masę. Zastanawiasz się po co pieprz? Ta aromatyczna przyprawa dodawana jest przede wszystkim po to, by kurkuma została szybciej przyswojona przez organizm.

Ważne jest także odpowiednie przechowywanie „złotej mieszanki” – koniecznie w szczelnie zamkniętym słoiku, umieszczonym w lodówce.

 

Zastosowanie:

 

„Złota mieszanka” dzięki swoim właściwościom może być stosowana profilaktycznie jako środek zapobiegający sezonowym alergiom, przeziębieniom i innym infekcjom. Preparat okazuje się również nieoceniony w przypadku zmian o podłożu zapalnym.

 

Chcąc zapewnić sobie doskonałe zdrowie, zapobiegać dolegliwościom infekcyjnym, wystarczy stosować łyżeczkę mieszanki dziennie, najlepiej rano. Przygotowany specyfik pomoże także w sytuacji, gdy infekcja zaatakuje i pojawią się pierwsze objawy choroby.

 

Wówczas należy przyjmować nieco więcej mieszanki – przez pierwsze dwa dni choroby co godzinę należy przyjmować pół łyżeczki „złotej mieszanki”, natomiast w trzecim i czwartym dniu choroby pół łyżeczki mieszanki w odstępach dwugodzinnych. W kolejnych dniach miksturę trzeba zażywać trzy razy dziennie, aż do całkowitego ustąpienia objawów.

 

Jak zażywać „złotą mieszankę”? Preparat władamy do ust i czekamy do momentu, aż się rozpuści.

Ważne: po spożyciu specyfiku konieczne jest przepłukanie ust wodą lub wypicie wody. Podczas profilaktycznego stosowania mieszanki, preparat można dodać do herbaty, sałatki lub jako dodatek do kanapki. Trzeba jednak zadbać o to, aby „złota mieszanka” była przyjmowana w temperaturze pokojowej.

Jeśli chcesz zadbać o zdrowie własne i najbliższych, zachowaj przepis, przygotuj mieszankę i regularnie z niej korzystaj, ciesząc się tym, co najważniejsze!

error: Content is protected !!