Znacznie poprawi się kondycja Twojego organizmu. Regularne picie soku nie tylko wpłynie na pozbycie się zbędnych kilogramów.

Chcesz, aby Twoje zdrowie się znacznie poprawiło? Poprzez picie soku z cytryny oraz marchwi nie tylko pozbędziesz się niechcianych kilogramów, ale także znacznie poprawi się Twój wzrok.

 

Poprzez picie tego soku dostarczasz odpowiednie witaminy swojemu organizmowi. Jest on bardzo zdrowy oraz orzeźwiający i zawiera wiele potrzebnych witamin. Poniżej znajdziesz sposób jak go przygotować i na co on skutecznie działa.

 

Zdrowotne korzyści :

 

Skutecznie ochrania serce

W każdym wieku, pamiętaj aby dbać o swoje serce. Przygotowany sok z cytryny oraz marchwi posada dużo potasu oraz substancje, które wpływają na kontrole ciśnienia krwi. Posiada również witaminę C , która wpływa odpowiednio na zdrowe komórki.

 

Poprawa wzroku

Aby poprawić sobie wzrok koniecznie stosuj marchew, która posiada beta karoten oraz witaminę A. Chronią one komórki, które znajdują się blisko rogówki.

 

Wpływa na obniżenie kilogramów.

Przygotowane soki z marchwi oraz cytryny wpływają moczopędnie. Wpływają na pozbycie się nadmiaru płynów oraz usuwają wzdęcia. Wpływa również na spalanie tłuszczu i poprawę metabolizmu. Ma działanie pobudzające, co wpływa na unikanie zmęczenia. Stosuj go rano zamiast pic kawę.

 

Wyleczenia kaszlu oraz grypy!

Idealnie podczas leczenia kaszlu, zalegającego ślubu z oskrzelach oraz płucach jak i bólu gardła nadaje się połączenie cytryny oraz marchwi w postaci soku. Koniecznie pij ten sok , a wszystkie dolegliwości szybko minom.

 

Przepis na skuteczny sok z cytryny oraz marchwi

 

LISTA SKŁADNIKÓW:
  • 2 szklanki posiekanej marchwi
  • ¼ szklanki soku z cytryny
  • ¼ szklanki wody

 

WYKONANIE:

1.W blenderze zmiksuj marchew, następnie dolej do niej wodę. Później wlej sok z cytryny i dokładnie wszystko połącz ze sobą. To wszystko, życzę smacznego!

error: Content is protected !!